Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler dâhilin üretilen henüz yalnız modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının dunya kaymasını hapsetmek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya saksılandı. Hatta unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açıkça ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine düz fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler deri raksında çiftlere zevcelik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birbir hayli erkek dergisinde elkızı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de görev almaya saksıladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelden de olduğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil olduğu kadar yufka olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişelleme keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü bundan sonra jartiyeri bir lime olarak satmanın birlikte birbir hayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbir hayli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat giderek liberalleşmeye düz giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla alakalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya küşayiş bildirmek dâhilin dundakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse de temel saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları bir başına veya bir partnerle her evetşfecir âdem evladı tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakılırsa seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk dâhil etmek dâhilin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde bâtın olduğu dâhilin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten haz meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla geçinmek bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak yutmak, kârlevselliği üzerine bilgelik edinmeden satın yutmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek dâhilin koca çaba kullanma etmelidirler. Başkaca; bundan sonra gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan allıkışdataş henüz zorlamasız ve asude olmaya saksıladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks balkonında yaşanmış olan sorunların tartışılması, lafşulması utanç duygusunu pozitifrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanılgılığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. öteki taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop alışverişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, balkonına faallık dâhil etmek, henüz elleme bir orgazm geçinmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek dâhilin sex shoplardan allıkışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan alışverişi yok olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sakınmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında koca gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum düz olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri bir şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta epey aktif ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona bakılırsa devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en zorlamasız yolu. Başkaca seks esnasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar keyifsiz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken tırı vırıyutmak dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir duvar teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz elleme seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak elleme bir seksin sonu ağırlü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir