Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün arazi almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma konulemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan eşhas midein bir dalgalı olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak midein sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en yüce tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kızılışkatilklarını tahrif etmek ve insanların elan azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets tutmak midein kökleşik sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şayan olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanımı midein mutasavvertır. Takım, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in mideindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, tütünün yanması yerine, buharlaşması nedeniyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara bakılırsa elan azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak midein sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, kullanımı da mevzii yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin dayalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün ferah ferah heets kullanımı nedeniyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar gayrı tütün ürünleri kadar tabilık yapıcı olabileceği konusunda ikazlar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuştur. Bazı afiyet örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve gayrı afiyet problemlerine neden olabileceğinden tasa etmektedirler. Ayrıca, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri de atışma konusu olmuştur.

Bununla yanında, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara bakılırsa elan azca zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan eşhas midein yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara bakılırsa elan azca zararlı başüstüneğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına şayan şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve afiyet önerilerine şayan şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir