Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman arsa almış olduğundan, sigaraya benzemekle yan yana, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki üzere yanma teamüllemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan zevat bağırsakin bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kullanmak bağırsakin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en yüce duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışkanlıklarını takas etmek ve insanların henüz azca zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets tutmak bağırsakin tradisyonel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şık olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanımı bağırsakin tasarlanmıştır. Cihaz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in bağırsakindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamelat, dumanün yanması alegori, buharlaşması hasebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara için henüz azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kullanmak bağırsakin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanımı da domestik yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets kullanımı hasebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere özge duman ürünleri üzere tabilık strüktürcı olabileceği dair ikazlar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Bazı mizaç örgütleri, Heets üzere duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır emrazı ve özge mizaç sorunlarına illet olabileceğinden tasa etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri de ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla yan yana, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara için henüz azca zararlı bulunduğunu ve sigara terk yuğrunda bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan zevat bağırsakin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara için henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanımı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına şık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve mizaç önerilerine şık şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir