Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS apareyı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün arz almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki üzere yanma emeklemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan eşhas midein bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek midein makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en heybetli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışkatilklarını tahrif etmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets tutmak midein kökleşik sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mutabık olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanımı midein mutasavvertır. Aygıt, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in mideindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu işlem, tütünün yanması alegori, buharlaşması nedeniyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara bakılırsa daha azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek midein makul evetş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanımı da mevzii yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan daha azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün kolaylıkla heets kullanımı nedeniyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere özge tütün ürünleri üzere tabilık örgücı olabileceği konusunda ikazlar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuştur. Temelı mizaç örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, tembel hastalıkları ve özge mizaç problemlerine niye olabileceğinden düşünce etmektedirler. üste, tütün ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri de münakaşa konusu olmuştur.

Bununla baş başa, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara bakılırsa daha azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan eşhas midein tercih edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara bakılırsa daha azca zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına mutabık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve mizaç önerilerine mutabık şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir