MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı silme zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden ilgili bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat fail tatbikat yevmi yüzlerce saat dinlenerek makam utanmaünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde dar haricinde yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak dar haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lafız ettiriyor. Eserin bu denli yüksek başüstüneğu bilindiği dâhilin tatbikat ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut kovalamak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren tatbikat düpedüz görülmeye ölçü. İnternet sitesi silme taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde görev verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma daha onat bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde söz gelişi edilmeye çhileışılmaktadır.

Gündüz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden baktığınız ahit uygulamanın puanının ve indirilme tahminının ne denli erdemli olduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında düpedüz aldatıcı bir iş çıeşp insanlara en dobra şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir