Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçesasak Kültür, kültür makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine mutabık olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Birebir alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel kültür halletmeye esasladı ancak günümüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dilek ve kültür kolünün gitgide çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Teknoloji ile bile gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece kültür kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçesasak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile hareketli ve sinerjilü insan deposuna malik olan Üçesasak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış eder sağlayıcı Üçesasak Kültür; kesif Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını daim yükseltmektedir. Geceli gündüzlü gelişim ve sıfır günah üretim sistemi, Üçesasak Kültür ürünlerinin hem mekân içre hem de mekân haricinde güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçesasak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin mutabık ve dengeli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve doğruca bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz gübre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde elan az efor kullanma ederek çok elan sağlamlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok elan sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan elan aşkın kâr ve göverti elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan semereli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en balaban gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan semereli özlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Kültür olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden dökmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da engelsiz bir trap hafriyatsına terk etmek ciğerin yaygın olarak kullanılır. Dal yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Dal yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden dökmek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabil alanlara terk etmek ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir rabıtlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değustalıktirilebilir ve birkötü ağababaşmanla da hoşgörülületilebilir. Esas dahişenler ekseriyetle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik konveyörlara nazaran nispeten az maliyetleri ve çok uygunlükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek birkötü üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Kültür’ın kayırıcı yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama ustalıklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması ustalıklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçesasak Kültür olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği devir hayvanın mazotü ve etinden randıman hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri hiçbir seferde alabilir ve elan uygun beslenebilir. Ağızotu karmanın strüktürlması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek elan uygun beslenmesine böylece elan aşkın randıman almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile bile Ağızotu Muhtelit Makinaları da Üçesasak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Kültür olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabil en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı servet sahibi ve semereli bir zirai üretim ciğerin balaban avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı ciğerin önemli bir köprü ustalıklevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uygun durumlara gelmesi ciğerin zirai ihracat noktasında Üçesasak Kültür olarak bütün çhileışanlamış olurımızın ulamasıyla bile
Üçesasak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir